Eluolu kaugelt maalt – Haaberstist.

Esikaane lugu

Esikaane lugu

Oli vihmane reedehommik  kui postkastis vidutas silma Kurjer Xaabersti. Desktop andis ajavasteks 25.september 2009 aasta. Kuna kohvikann veel tõmbas, siis oli hea võimalus oma tähelepanu värskele kurjeerile suunata. Esikaanel kokkuvõte õhupallipalaganist, mis toimus 12.septembril ja millel oli nimeks Osen v Xaabersti. Tülpinud pensionäride pilte värvistavad veel ülesvõtted Tanjast ja Henrikust, kes muusika eest hoolt kandsid. Artiklis on üks huvitav kirjeldus: Linnaosa vanem Viktor Vassiljev tunnustas linnaosa tublimaid ja aktiivsemaid korteriühistud Tallinna linna tunnustusplaadiga eduka osalemise eest projektis ” Hoovid korda”. Aga see ei olnud veel kõik. Suurejoonelise perepäeva Õismäe tiigi kaldal lõpetas silmipimestavalt kaunis ilutulestik! Kuid ka seepole veel kõik. Mainimata on jäetud Vassiljevi armuavaldus Õismäe, Kakumäe ja Tiskre elanikele. Mis kõlas nii: ” Ma armastan teid Õismäe rahvas!” Vaikus. ” Ja ma armastan ka teid Tiskre rahvas!” Vaikus. “Ja teid Kakumäe rahvas!” Ikka vaikus. Siis pidas Vassiljev mõnesekundilise pausi ja jogas midagi peost, mis kordub veel. Alles siis tuli raketipauk. See raketipauk, mis sõi ära Linnaosa residentsihoone taguse tee ülekäiguraja. Selle jah , kust lapsed vabaajakeskusesse käivad.  Aga sellest Vassiljev ei rääkinud.

Teine lehekülg. Oli pühendatud eranditult korteriühistute ja hoovimajanduse temaatikale. Kiidetakse uue orientatsiooniga mänguväljakuid. Võin öelda, et seda teemat ma valdan paremini kui enamik linnaspetsialiste. Eriti Haaberstis. Sest muidu poleks aasta tagasi rajatud seda seasõime Õismäe 10 ja 28 vahelisele platsile, mida silmipimestava kiiduga nimetati uisuväljakuks. Mingi 300 tuhat weisted mani agein. Parkla Õismäe 10 vastas, mille täituvus oli aastaid tagsi 101 % seisab juba aasta ja + tühjana. Hoovides käib romuralli. Oleks tarvis rohkem haljstust. Kas see on mõistlik elukorraldus?

Kolmas lehekülg – sisutu valmisreklaam. Neljandal leheküljel põhiliselt kommertsreklaam. Lisaks ühele K-mehe Aimar Karu valimissäutsule, et Haabersti vajab remonditud koole. Sõu vat. Parkimiskorraldus kõigepealt.

Haabersti võimurid ei ole suutnud tegelikult mitte kui midagi märkimisväärset korda saata. Sest uudised kui sellised on samad juba viimased 5 aastat. Kopi-peist ja järgmine number ongi valmis. Enam ei pauguta keegi Haaberstis püssi ka, siis oleks midagi lugeda jälle. Nagu mõned ajad tagasi kui asevanem Hindov toonela teed pidi minema. Aga visa hing oli. Kahjuks ei ole kaminat, siis oleks kurjeerist tolkugi. Elektrifitseeritud majapidamises pole sellega muud peale hakata.

Haabersti vajab värskeid asju!

Ikka veel küsivad

Ikka veel küsivad

Advertisements
Published in: on 26. sept. 2009 at 09:59  Lisa kommentaar  
Tags:

The URI to TrackBack this entry is: https://vedru24.wordpress.com/2009/09/26/eluolu-kaugelt-maalt-haaberstist/trackback/

RSS feed for comments on this post.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: